Hotelet e Vlores dalin me super oferte: Akomodohuni falas per nje nate

November 14, 2022 || views

Tashmë jemi në muajin e Pavarësisë ,ku shënohet dhe 110-vjetori i saj .Edhe pse Pavarësia festohet në mbarë vendet ku gjendet Shqiptarët,

 

administratorët e hotelerive të qytetit kanë bëre thirrje një zëri ,ku Pavarësia festohet në Vlorë aty ku nisi rrugëtimi i Shtetit Shqiptarë .Rezervo 2 netë qëndrimi dhe akomodohu falas në dt 28 Nëntor

 

Oferta e Vlorës 26-30 Nëntor

 

Përfshië:
25 euro personi/natë
Me mëngjes

 

20€/ person
✔️Darka Gala
✔️Muzikë Live
✔️Mega Koncert në Shesh

 

✔️Hyrja free- Muzeu Kombëtar i Pavarësisë
✔️Parking
✔️Late check out
✔️Fëmijët 0-4 vjeç falas, fëmijët 6-12 vjeç 50%të çmimit.

 

Çmim promocional:
Shëtitje panoramike me anije në gjirin e Vlorës
1,000 all/ person.