Damai Spa & Wellness At Grand Blue Fafa Resort/ Balanconi shqisat dhe gjeni paqen tuaj!

January 16, 2023 || views

MASAZHE KLASIKE
Masazhet klasike janë zgjedhjet më të mira për të përjetuar masazhe me origjinë nga vendet aziatike si Bali, Tajlanda dhe gjithashtu India.

Masazhet tradicionale janë përdorur për breza të tërë dhe besohet se ndihmojnë në relaksimin e organeve të trupit, muskujve, reduktojnë dhimbjet e kokës, pagjumësinë dhe qarkullimin e gjakut.

Masazhet klasike përfshijnë:
Masazh balinez
Masazh sportiv
Masazh refleksologjik i këmbëve
Masazh Thai
Masazh indian i kokës
Masazh i qafës dhe shpatullave

 

 

MASAZHET FAFA
Është një produkt i ri i trajtimeve gjithëpërfshirëse të kombinuara dhe inovative nga kujdesi për lëkurën tek shëndeti pajisur me një shumëllojshmëri produktesh të markave të besueshme. Masazhet Fafa përfshijnë aromaterapi, pastrim trupi, trajtim mjekësor, gurë vullkanik, akupunkturë, streçing dhe më shumë se 20 lloje barishtesh, për të larguar stresin e padëshiruar në lëkurën dhe mendjen tuaj për të zbuluar një shpirt të shëndetshëm.

 

KËNDI I VOGËLUSHËVE
Është një trajtim krijuar qëllimisht me masazh të plotë relaksues me lëvizje dhe presion të butë si dhe trajtime tërheqëse si çokollata dhe mjalti i cili është në gjendje të ofrojë një përvojë të re për fëmijët.